Polska z Ameryki :: Piszę o Polsce, Ameryce, i o sobie, mieszkając w USA od 1993 roku. ::

Koalicja z Lepperem

Z tego nic dobrego dla Polski nie wyniknie. Beda tylko szkody. No ale PiS, Partia Anty-Demokratyczna, na sile tego chce i od poczatku tego chciala.

Cos niedobrego sie dzieje jak partia ktory ma “prawo” i “sprawiedliwosc” w nazwie bedzie “interpretowac” prawo tak zeby mozna bylo Leppera “wepchac” do rzadu. To jest smiech. To sa kpiny. Tym tylko Polska sie osmiesza.

Rokita podsumowal to bardzo dobrze:

"Z tego typu postacią – zprzestępcą i hochsztaplerem zarazem – mówić otym, że zbudujemy IV RP i podniesiemy standard moralny życiapublicznego, to jest jakaś straszliwa kpina i jakiś ponuryżart" – ocenił Rokita. "Mówię doprezydenta RP i przywódcy PiS: panowie będą mielikłopot ze spojrzeniem w lustro, jeśli weźmiecieodpowiedzialność za dopuszczenie tego człowieka dowładzy (Leppera)".

Jego zdaniem, 15 lat działalnościpublicznej Leppera naznaczone zostało: przestępstwami, wtym także kryminalnymi, "wyłudzonymi pieniędzmi,wyjątkowo brutalnym poniżaniem innych ludzi","fałszywymi oskarżeniami", za które ponosiszef Samoobrony odpowiada przed sądami.

"Ta 15-letnia droga to takżedroga poparcia dla chińskiego komunizmu i dla Łukaszenki.Entuzjastyczne wizyty u Żyrinowskiego. To także drogatakiego literackiego hochsztaplera, który wyjeżdżałdo Brazylii po to, żeby się tam przedstawiać jakodoktor kilku różnych nauk, na różnychuniwersytetach" – powiedział Rokita.

ZrodloRokita apeluje: Nie dopuszczajcie Leppera do rzadu, Gazeta.pl

Ulubiony Cytat

Tematy

Tagi

Archiwum

Czytam (i polecam)

· swojak.info - Polska po emigracji
· Azrael - zwykłe pisanie

Powrót do Polski

  do mojego powrotu do Polski w 2015!

Moje Strony

· kubasek.com
· kacwin.com

Humor

· Humorek

Nowe Wpisy

Zapisz się na listę! Zostaniesz powiadomiony o każdym nowym wpisie na tym blogu.

Currently Reading

Info

© 2001-2022 Stanley Kubasek About me :: Contact me

Najbardziej Popularne

Ja na Twitter

»zobacz więcej

Ostatnie Wpisy