Polska z Ameryki :: Piszę o Polsce, Ameryce, i o sobie, mieszkając w USA od 1993 roku. ::

Powrót Kwaśniewskiego

Ostatnio dużo słychać o powrocie Kwaśniewskiego do polityki. Jak był prezydentem to nie za bardzo go lubiłem. Wydawało mi się że jest nierobem – nadal tak uważam. Myślałem ze Kaczyński będzie lepszy, będzie bardziej aktywny. Jak bardzo się myliłem! Kwaśniewski był lepszy prawie pod każdym względem! Lepiej mówi i przynajmniej próbował być obiektywny dla wszyskich Polaków. Kaczynski, niewolnik PiSu, takim nie jest. To przykre. I to boli.

W każdym razie, cieszę się że Kwaśniewski wraca do gry. Ostatnio go nawet polubiłem Jest to doświadzczony polityk o ogólnie dobrych poglądach. Dobrych dla Polski.

Kwaśniewski, i dużo innych ludzi, zauważyl ze sprawy w Polsce idą w złym kierunku. I jako lider, wkracza do akcji. To mi się podoba. Trzeba powiedzieć dość niszczeniu, skłócaniu Polaków. Trzeba powiedzieć dość burzeniu i cofaniu demokracji w Polsce! Bo jak inaczej można nazwać lekceważenie Trybunału, odrzucenie konkórsów do służby cywilnej, i ataki na media? Jak można nazwać centralizację państwa? Dla mnie to jest osłabianie demokracji.

Kwaśniewski z Wałesą razem! Dobry duet. Ale Ci panowie dbają o dobro Polski i dłużej nie mogą patrzeć na to co Kaczyńscy wyprawiają z Polską. Potrzeba więcej takich róchów.

Ulubiony Cytat

Tematy

Tagi

Archiwum

Czytam (i polecam)

· swojak.info - Polska po emigracji
· Azrael - zwykłe pisanie

Powrót do Polski

  do mojego powrotu do Polski w 2015!

Moje Strony

· kubasek.com
· kacwin.com

Humor

· Humorek

Nowe Wpisy

Zapisz się na listę! Zostaniesz powiadomiony o każdym nowym wpisie na tym blogu.

Currently Reading

Info

© 2001-2022 Stanley Kubasek About me :: Contact me

Najbardziej Popularne

Ja na Twitter

»zobacz więcej

Ostatnie Wpisy