Polska z Ameryki :: Piszę o Polsce, Ameryce, i o sobie, mieszkając w USA od 1993 roku. ::

Polityczne bagno i szansa dla Platformy

W polskiej polityce nie dzieje się dobrze. Po rządach PiSu powstało ‘wielkie bagno’. Wszystkiemu winny jest PiS i ich styl rządzenia. Pisałem na ten temat wiele razy (zobacz archiwum). Doprowadzili do sytuacji chyba najgorszej od upadku komunizmu.

Ciągłe kłótnie; ciągłe oskarżanie bez podstaw; ciągłe afery; ciagłe podsłuchiwania i inwiligacje przeciwników; ciągłe odrzucanie krytyki – czy to jest czego Polacy chcieli? Ja myślę że NIE! I myślę że to pokażą w najbliższych wyborach i odsuną od władzy PiS, Samoobronę, i LPR. Tym partiom już dziękujemy!

W takim razie na kogo głosować? Ja myślę że każdy inny wybór niż na te wymienione partie jest dobrym wyborem. To oznacza glosowanie na PO, LiD, albo PSL. Myślę jednak że czas dac jednej parti rządzić. Jest czas dać Platformie szansę samodzielnego rządzenia. Potrzeba dać Platformie szanse posprzątania po PiSie.

Platforma nie jest bez wad, ale jest to obecnie najlepsza partia w Polsce, z najlepszymi ekspertami, i najlepszą wizją dla Polski. Oni chcą odbiurokratyzować Polskę, wprowadzić prawdziwą reformę finansów, decentralizacji Polski. To są bardzo potrzebne dla Polski reformy. Mam nadzieje że im się to uda.

Polsce potrzeba fundamentalnej zmiany politycznej mentalności. Potrzeba patrzeć do przodu i szukać szans żeby Polska rozwijała się jeszcze szybciej, i żeby rozwój był trwały. Gospodarka jest cykliczna i jak nic nie będzie robione, przyjdzie zastój i przyjdą z tym ekonomiczne problemy.

Tak jak mówiłem wcześniej, Polacy dali sie nabrać na słowa Kaczyńskich. Niektórzy jeszcze dalej im wierzą! To tylko świadczy jak Kaczyński potrafi manipulować opinią publiczną! Prawda wyjdzie na jaw, prędzej czy pózniej, i poznacie jak naprawde Kaczyńscy potrafią rządzić.

Ulubiony Cytat

Tematy

Tagi

Archiwum

Czytam (i polecam)

· swojak.info - Polska po emigracji
· Azrael - zwykłe pisanie

Powrót do Polski

  do mojego powrotu do Polski w 2015!

Moje Strony

· kubasek.com
· kacwin.com

Humor

· Humorek

Nowe Wpisy

Zapisz się na listę! Zostaniesz powiadomiony o każdym nowym wpisie na tym blogu.

Currently Reading

Info

© 2001-2021 Stanley Kubasek About me :: Contact me

Najbardziej Popularne

Ja na Twitter

»zobacz więcej

Ostatnie Wpisy