Polska z Ameryki :: Piszę o Polsce, Ameryce, i o sobie, mieszkając w USA od 1993 roku. ::

Specyfika PiSu: Kwestionowanie Wyroków

To jest jeden z głównych powodów dlaczego taka partia nie powinna istnieć w polskiej polityce. Jest to jeden z głównych powodów dlaczego nazywam PiS partią anty-demokratyczną. Jest mi przykro że do czegoś takiego dochodzi w Polsce.
 
O co chodzi?
 
PiS przegrywa w sądzie. Pan Kaczyński rzuca się na młoda sędzię. Padają poniżające oskarżenia. “Chciałbym, żeby Polacy nie aprobowali takich ludzi w polskim aparacie państwowym,” powiedział pan Kaczyński.

Panie Kaczyński, po co komentować wyroki. Nie wypada. Można się z wyrokiem nie zgadzać, “ale wyroków sądu się nie komentuje” – mówi dr Monika Zbrojewska. Po co poniżać inne osoby. W końcu, po co zaczynać wojny?!

To niestety jest pański styl który poznaliśmy bardzo szczegółowo za czasów pana rządów. To jest powodem pana porażki. Pan nigdy się nie nauczy i nie zmieni. Ja jestem tego pewien. Mam nadzieje że Polacy też  to zauważą jak pójdą do urn.

Mam nadzieję że Polacy już nigdy panom Kaczyńskim nie zaufają, i że PiS już nigdy nie dojdzie do władzy.  Taka partia nie powinna istnieć.

Źródło
Kaczyński zaatakował sędzię, bo jest młoda?

One Response to “Specyfika PiSu: Kwestionowanie Wyroków”

  1. ŹródłoKaczyński zaatakował sędzię, bo jest młoda?
    Nie. Kaczyński zaatakował sędzię, bo ośmieliła się wydać wyrok nie przyznający racji panu Kaczyńskiemu. Byłaby starsza, to też by coś wymyślił. Mieliśmy już: dziada, który miał spieprzać (starszy obywatel), mieliśmy małpę w czerwonym (dziennikarka, Kinga Rosińska), teraz mamy zbyt młodą sędzinę. Każdy oberwał, bo każdy się ośmielił sprzeciwić lub skrytykować poczynania jednego z rozhisteryzowanych bliźniaków. I będą się tak ciskać i panoszyć dokąd sił im starczy. To już taka natura.

Ulubiony Cytat

Tematy

Tagi

Archiwum

Czytam (i polecam)

· swojak.info - Polska po emigracji
· Azrael - zwykłe pisanie

Powrót do Polski

  do mojego powrotu do Polski w 2015!

Moje Strony

· kubasek.com
· kacwin.com

Humor

· Humorek

Nowe Wpisy

Zapisz się na listę! Zostaniesz powiadomiony o każdym nowym wpisie na tym blogu.

Currently Reading

Info

© 2001-2024 Stanley Kubasek About me :: Contact me

Najbardziej Popularne

Ja na Twitter

»zobacz więcej

Ostatnie Wpisy