Polska z Ameryki :: Piszę o Polsce, Ameryce, i o sobie, mieszkając w USA od 1993 roku. ::

8-0 dla Polski!

z Azerbejdzanem! Brawo dla Polski! Wiecej takich meczow! :-) Bez przesady, takie mecze nie zdarzaja sie czesto. :-( Zawsze lubilem Janasa, jest to jeden z najlepszych Polskich trenerow. Wielu go juz spisalo na poczatku eliminacji. Ja zawsze wierzylem, bo jesli by sie nie powiodlo to nie z jego powodu.

No ale, chcialem sie podzielic dzisiaj z tym co powiedzial Brazylijczyk, trener Azerbejdzanu po meczu — no naprawde mile slowa:

CARLOS ALBERTO TORRES, TRENER AZERBEJDŻANU: – W naszej grupie są dwie drużyny, które mają największe szanse na awans do finałów mistrzostw świata – to Anglia i Polska. Nasi rywale pokazali dzisiaj fantastyczny futbol, styl gry, który bardzo lubię. Muszę szczerze pogratulować Polakom wyniku, ale przede wszystkim sposobu, w jaki wygrali. Polski zespół otworzył nam dzisiaj oczy i pokazał, jak należy grać. Jeżeli ta drużyna będzie dalej prezentować taką piłkę, to z pewnością awansuje do turnieju finałowego i może w nim zajść bardzo daleko. Anglia też jest dobrą drużyną, ale to co Polacy dzisiaj pokazali, to coś dużo więcej. Grałem w swoim życiu w wielu miejscach, ale tak fantastycznej postawy drużyny nie widziałem. Nie widziałem też nigdy na własne oczy takiego wyniku na tablicy świetlnej. Z dumą przyjmuję polską koszulkę.

Ulubiony Cytat

Tematy

Tagi

Archiwum

Czytam (i polecam)

· swojak.info - Polska po emigracji
· Azrael - zwykłe pisanie

Powrót do Polski

  do mojego powrotu do Polski w 2015!

Moje Strony

· kubasek.com
· kacwin.com

Humor

· Humorek

Nowe Wpisy

Zapisz się na listę! Zostaniesz powiadomiony o każdym nowym wpisie na tym blogu.

Currently Reading

Info

© 2001-2024 Stanley Kubasek About me :: Contact me

Najbardziej Popularne

Ja na Twitter

»zobacz więcej

Ostatnie Wpisy