Polska z Ameryki :: Piszę o Polsce, Ameryce, i o sobie, mieszkając w USA od 1993 roku. ::

Śmieszna polityka; śmieszna partia PiS

Naprawdę chce mi się smiać jak patrzę co teraz PiS wyprawia. Można się uśmiać, i to bardzo! Czegoś takiego w polityce się nie spodziewałem. Czy można PiS nazwać poważną partią? Nie umieją wygrać na argumenty to mają rozwiązanie: Bojkot. :-) hahaha

W sumie taki ruch tej partii mnie cieszy. Bo zaszkodzi to tylko PiSowi. :-) I też bo nie muszę ich oglądać i słuchać ich bredzin, kłamstw. Nie muszę słuchać jak wymyślają coraz to kolejne wojny. No choćby teraz z TVN. I dzieląc uniwersytety na te gorsze i lepsze – czytaj artykuł, link niżej.

Ciekawi mnie tylko jak długo to potrwa. Nie myśle że wytrzymają długo. A chciałbym…

Czytając komentarze do artykułu, Kaczyński da studentom wybór: PiS chce budować uniwersytety, w Dzienniku, to nie da się niezauważyć, że zdecydowana większość komentatorów jest negatywnie nastawiona do PiSu i część uważa, i ja oczywiście też, że czas by Jarek znikł z polityki już chyba nadszedł. No teraz może zrobić po cichu, :-) , i TVN tego nie zauważy. :-)

Kilka komentarzy z artykułu…

Mam nadzieję, że nigdy PiS nie dojdćzie do władzy. Mam dosyć ciągłych ataków i pretensji o wszystko. Ludzie z kompleksami nie powinni rządzić bo są chorzy z nienawiści. Może by Pan Prezes założył w końcu swoją rodzinę i zajął się swoimi dziećmi jeżeli potrafi je spłodzić. Może wtedy nauczy się budować a nie ciagle niszczyć i burzyć.

PIS – to partia, która postępuje jak prawdziwa partia bolszewicka !Walka z wrogiem, którego trzeba najpierw wymyślić, a potem zwalczać, a następnie realizować program odpowiedzialności zbiorowej. PIS to partia, która zmusza osobę pomówioną, aby udowodniła swoją niewinność. Toż podobno w demokracji trzeba podejrzewanemu udowodnić winę, a odpowiedzialności zbiorowej po prostu nie ma !!!! PIS to kompromitacja demokracji i Polski.

ŹródłoPiS chce budować uniwersytety, Dziennik.pl

Ulubiony Cytat

Tematy

Tagi

Archiwum

Czytam (i polecam)

· swojak.info - Polska po emigracji
· Azrael - zwykłe pisanie

Powrót do Polski

  do mojego powrotu do Polski w 2015!

Moje Strony

· kubasek.com
· kacwin.com

Humor

· Humorek

Nowe Wpisy

Zapisz się na listę! Zostaniesz powiadomiony o każdym nowym wpisie na tym blogu.

Currently Reading

Info

© 2001-2024 Stanley Kubasek About me :: Contact me

Najbardziej Popularne

Ja na Twitter

»zobacz więcej

Ostatnie Wpisy